Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 71

11592.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
11593.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
11594.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Vakizasi - wakizashi. XX. század első fele. A markolata rájabőrrel borított, amely bőrrel van betekerve, közötte két figurális menuki található. A tsuka, tsuba és habaki közötti résznél sérült. Pengéjén sérülések, karcolások láthatók. Kardhüvely, hagyományosan lakkozott fa. Kopott. Jelzést, szétszedés hiányában, nem találtam. h:57cm
11595.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
11596.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
20 század eleje: Szent Miklós és a béna. Tojástempera, fa, sérült, 27x22cm
11597.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Gyógyító Krisztus. Tojástempera, fa. Sérült. 31x27cm
11598.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Istenszülő. Tojástempera, fa. Sérült. 39x31cm
11599.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
19. századi orosz ikon: Ünnepi ikon. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 33x27cm
11600.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Szent Miklós. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 35,5x31cm
11601.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
19. századi orosz ikon: Salvator Mundi. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. Félbetört. 38,5x32cm
11602.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
16
2 db: Rézfejű cifra fokos, vas hegyű leszúróval, benne Bugac Kecskemét felirat + BK betű jeles (Bugac Kecskemét) billog
11603.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft