19. századi orosz ikon: Salvator Mundi. Tojástempera, aranyfüst, fa. S... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/19-szazadi-orosz-ikon-Salvator-Mundi-Tojastempera-aranyfust-fa-Serult-Felbetort-38-5x~II2582680
2582680
11602
413
48000
Antique
Leírás: 19. századi orosz ikon: Salvator Mundi. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. Félbetört. 38,5x32cm
: pelikán_kristóf