Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 214

Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, kissé sérült papír mappában, hiánytalanul.
16723.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db:  L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Rubint Ávrahám Péter, Godot Galéria 2019. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.
16724.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
16725.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Spoerri, Daniel: Anekdotamania. Ford.: Ligetfalvi Gergely. Bp., 2010, Kijárat, 350 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16726.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szemenkár Mátáyás (szerk.): Varga Imre. Bp., 1998, Szemimpex. A válogatott bibliográfiát és a mellékletet Kratochwill Mimi állította össze. Varga Imre szobrászművész (1923-2019) által dedikált, valamint Kratochwill Mimi és az egyik fényképész, Ruska Judit által aláírt! 97p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Taksás Mihály (szerk.): Makovecz Imre. Bp., 1986, Népművelési Intézet. 84p. Megjelent 500 példányban. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel, máskülönben jó állapotban.
16728.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Magyar mesterek sorozat 5 kötete: Farkas Zoltán: Paál László; Bodnár Éva: Tornyai János; Németh Lajos: Hollósy Simon és kora művészete; Bényi László: Koszta József; Németh Lajos: Nagy Balogh János. Bp., 1954-1960, Képzőművészeti Alap. A művészek munkáinak nagyrészt fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, kissé foltos lapokkal.
16729.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bibliotheca Corviniana. A kötetet összállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon-Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban.
16731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tót Endre: Örülök, ha egyik mondatot a másik után fűzhetem. Bp., 2009. Noran. Kiadói papírkötésben
16732.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Árkás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
16733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16735.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft