Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 214

16686.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16687.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bán András: A lakás romantikája. A szép otthon. Bp.,1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis benyomódással és kis kopásnyomokkal.
16688.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Czinke Ferenc grafikusművész retrospektív kiállítása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16689.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németh Lajos: Nagy Balogh János emlékkiállítása 1959. Magyar Nemzeti Galéria. Bp., 1959. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16690.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Stokes, Marianne & Adrian: Hungarian Journeys. Landscapes and Portraits 1905-1910. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabó Gyula (Losonc) kiállítása. 1971. március-április. Összeáll.: N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor. Kiállítási katalógus. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
16692.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, 1956. Szerk.: Frank János. Kiállítási katalógus. Bp., 1956, Ernst Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
16693.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kaidói papírkötés, jó állapotban.
16694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16695.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 119+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a borítón kis foltokkal.
16696.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fritz von Ostini: Böcklin. Künstler-Monographien 70. Bielefeld&Leipzig, 1913, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés.
16697.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft