Üvegtárgyak Tételek száma: 172
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2571464
11682
412
Glass-objects
2db fátyol üvegváza, kopott, jelzés nélkül, m:
6-15cm 2570559
11683
412
Glass-objects
Likőrös palack, fújt üveg, csiszolt, jelzés
nélkül, kopott, m:19cm 2570561
11684
412
Glass-objects
Bordó ólomkristály kínálótálka,
kopásnyomokkal, repedéssel 17x12x9cm 2571602
11685
412
3400
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:28cm 2571870
11686
412
Glass-objects
Homokfújt üveg váza, kopott, m: 27cm 2571867
11687
412
3800
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm 2571865
11688
412
3400
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm 2571873
11689
412
2200
Glass-objects
Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm 2571874
11690
412
Glass-objects
Csiszolt üvegváza, kopott, teteje levágott, m:17cm 2529265
11691
412
Glass-objects
Baccarat csiszolt üvegpoharak, 5 db, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 és 8,5 cm 2529048
11692
412
Glass-objects
Ólomkristály üveg váza, metszett, csorbával, m: 2528921
11693
412
500
Glass-objects
Üveg bonbonier, kis csorbákkal, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft