Üvegtárgyak

Tételek száma: 172

11db Waldglass német fújt üveg pohár, modern, kopott, m:14cm
11633.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11634.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged
11635.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, Emlékül felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11636.

Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antik vörös emlék pohár arany Éljen a haza és Emlékül felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11637.

Antik vörös emlék pohár arany "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, magyar címerrel, historizáló dekorral. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 14 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1898 Ferenc József portréjával díszített, 50. császári jubileumi, német nyelvű felirattal (Andenken an das 50jährige Kaiserjubiläum 1848-1898) ellátott üveg emlék pohár füllel, matricás portréval, kézzel festett arany szegéllyel, metszett levél dísszel, kopott, m: 12 cm / 1898 Franz Joseph emperor 50th anniversary glass, 8,5 cm
11638.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11639.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Antik fújt üveg kancsó. Kézzel festett virág és tájkép dekorral. M: 30,5 cm / Antique glass jug, hand painted, with some minor wear. Height: 30,5 cm
11640.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11641.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
12 db régi üveg palack, jó állapotban, főleg Dreher sörös palackok, m:17-29 cm
11642.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11643.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
3 db aranyozott, virágmintás díszítésű üvegpohár, mini váza, minimális kopásnyomokkal, 10 és 11 cm
11644.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft