Üvegtárgyak

Tételek száma: 172

11621.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
11622.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Monumentális, díszes pohárkészlet, apró kopásokkal, cca. 43db, vegyes méretben.
11623.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Bohémia gazdagon csiszolt ólomkristály kínáló tál. hibátlan, etikettel jelzett, d:20 cm
11624.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zöld ajka kristály nagy méretű kínáló tál. Hibátlan d: 28 cm, m:15cm
11625.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Újpesti Dózsa címeres díszváza, kopásnyomokkal, m:23,5cm
11626.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9db miniatűr muránói üveg állat figura, kutya, gólya, ló, szarva, pelikán, őz, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 5-9cm
11627.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9db miniatűr muránói üveg állat figura, elefánt, nyuszi, kutya, tacskó, pingvin, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm
11628.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
4db miniatűr muránói üveg állat figura, csibe, teve, pelikán, zsiráf, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm
11629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Muránói Madonna, kézzel készített üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m:31cm
11630.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Muránói Flavio Poli lila üvegváza, fújt, lapra csiszolt, jelzett etikettel, hibátlan, m:15cm
11631.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14
11632.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft