Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/EzustAg-csavart-nyaklanc-aranyozott-ezustAg-koves-medallal-jelzett-h-46-cm-brutto-5-~II2564352
2564352
19078
412
Jewellery
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 5,76 g
: karap_norbert