Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 187

Arany (Au/18k) Női koktélgyűrű, enyhén kékes zöld smaragddal cca. 12.8ct, 22db modern csiszolású brilliánssal cca. 0,88ct, bruttó: 20,4g, m:64, jelzett, certifikáttal, világítós ékszertartóban.
19000.

Kikiáltási ár:
1 600 000 Ft
4 336,04
5 000,00

Arany (Au/18k) Férfi pecsétgyűrű, 4db Princess csiszolású brillel, össz. cca. 0.8ct, 12db modern csiszolású brill össz. cca. 0,24ct. Bruttó: 13,5g, m:64, jelzett. Certifikáttal. Világítós ékszertartóban.
19001.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

Arany (Au/14k) Férfi pecsétgyűrű, cameával ékítve, bruttó: 6,42g, m:61, jelzett.
19003.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Arany (Au/14k) Férfi pecsétgyűrű 20 darab brillel (cca. 0,05c) és 1 db zafírral ékítve, jelzett, bruttó:5,9g, m:59
19004.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

Arany (Au/18k) Női koktélgyűrű 17 darab brillel (cca. 0,17ct) és 3 db rubinnal ékítve, jelzett, bruttó:5g, m:60
19005.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Ezüst (Ag) vegyes ezüst evőeszközök, jelzett, nettó: 3907g.
19006.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50
9

19009.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au/18k) Női gyűrű, 1db természetes smaraddal ékítve cca. 0,30ct, 1db moderncsiszolású brillel ékítve cca. 0.01ct, jelzett, bruttó: 2,5g, m: 60. certifikáttal.
19010.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Arany (Au/14k) Női design gyűrű 1 darab brillel (cca. 0,005ct) ékítve, jelzett, bruttó:3,3g, m:60
19011.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Ezüst (Ag) teáskanna, jelzett, bruttó:660g, m:18cm
19012.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Arany (Au) 14k és ezüst (Ag) fülbevalópár, buton foglalt 2 régi csiszolású achtkant cca. 0,40 ct, és 2 apró, achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,04 ct, patentzárral, 1930 körül, jelzett, bruttó: 3,2 g
19013.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

XIX: sz vége: Masszív ezüst asztali tükör. Jelzett (0,925-ös) Ezüstözött hátlappal, kitámasztóval. 24x30 cm
19014.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft