https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/Arany-Au18k-Ferfi-pecsetgyuru-4db-Princess-csiszolasu-brillel-ossz-cca-08ct-12db-mod~II2572857
2572857
19001
412
300000
Jewellery
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
LeÃrás:
Arany (Au/18k) Férfi pecsétgyűrű, 4db Princess csiszolású brillel, össz. cca. 0.8ct, 12db modern csiszolású brill össz. cca. 0,24ct. Bruttó: 13,5g, m:64, jelzett. Certifikáttal. VilágÃtós ékszertartóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m