17094.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1905, Athenaeum,4+223;4+240+IV p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, a II. kötet sérült gerinccel, kopott borítókkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.