17099.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította: Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította: Dr. Kövesligethy Radó. Bp., K. M. Természettudományi Társulat, 1901. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kopásokkal.