Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 43

Magyar Mezőgazdák Szövetkezete 1891-1941. Összeáll.: Dr. Szabó Miklós. Bp., 1942., Pátria, 203+1 p.+ 5 (kihajtható táblák) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.   A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete által V. dr. Geist Gáspár (1900-1972) igazgatósági tag részére szóló ajándékozási sorokkal. Valamint Geist Gáspár névbélyegzésével.
17030.

Magyar Mezőgazdák Szövetkezete 1891-1941. Összeáll.: Dr. Szabó Miklós. Bp., 1942., "Pátria", 203+1 p.+ 5 (kihajtható táblák) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete által V. dr. Geist Gáspár (1900-1972) igazgatósági tag részére szóló ajándékozási sorokkal. Valamint "Geist" Gáspár névbélyegzésével.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17032.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17033.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17034.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gregor József-Varga Antal: Ízről - ízre. Hegyi Julianna rajzaival. Szeged, 1988., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kartonált papírkötés.
17035.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kalmár Zoltán - Makara György - Rimóczi Imre: Gombászkönyv. Bp., 1989, Natura. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a fotóknál több kijáró lappal.
17036.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Ételek a prímási asztalról. Válogatás az esztergomi Érseki Simor Könyvtár kéziratos receptjeiből. Esztergom, 2022. Érseki múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben 128p.
17037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17038.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Italboltvezetők, szakácsok, cukrászok szakmai minimum anyaga. Összeáll.: Eder József, Foki László, Keller László, Kovács Ferenc. Szerk.: Keller László. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.
17039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Új Oetker receptek a magyar háziaaszonyoknak ajánlva. H.n., 1936, Tolnai-nyomda. 16 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
17041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft