2 000 Ft
Italboltvezetők, szakácsok, cukrászok szakmai minimum anyaga. Összeáll.: Eder József, Foki László, Keller László, Kovács Ferenc. Szerk.: Keller László. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.