Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 337

17405.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Sőtér István 7 műve:   Jókai Mór. Magyar Írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói papírkötésben, sérült kötéssel, borítóval.;   A sas és serleg. Akadémiai arcképek. Bp., 1975., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés;  Bakator. Összegyűjtött kisregények és elbeszélések. A függelékben: Júdás (dráma.) Bp., 1975., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Werthertől Szilveszterig. Irodalomtörténeti tanulmányok. Bp.,1976,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói gyűrött, szakadt, foltos papír védőborítóban.;   Fellegjárás. Bp., 1977., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. Benne Makay Gusztáv ceruzás, tollas jegyzeteivel papírlapokon.;   Budai oroszlán. Regény. Bp.,1978,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Bűnbeesés. Regény. Bp.,1982,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   A szerző, Sőtér István (1913-1988) Kossuth-díjas író, irodalomtörténész álltal Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példányok.
17406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17407.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17408.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db angol nyelvű vadnyugati regény (Montanas Territory, Bandit in Black, Whisling Lead, Night of Vengeance). Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
17410.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Popper Gábor: Képzeld, apu. Apám emlékeim.; Séták apámmal. Együtt-egyedül. Visszaemlékezések Popper Péterről. Bp., 2012-2013., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17412.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.
17413.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
17414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
17415.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. The Pencil of Nature by H. Fox Talbot kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a The Pencil of Nature, a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 721. számú példány.
17416.

Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 721. számú példány.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft