Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566283
17429
412
Szendrei József: Lesz még gyümölcs a fán. A szerző, Szendrei József (1931-1975) újságíró, író által dedikált! Bp., 1958, Kossuth. Kiadói félvászon kötés. 2499252
17430
412
A hetvenötéves Schöpflin Aladár. Ezerkilencszáznegyvenhét október negyedikén. Összeáll: Gellért Oszkár, Vidor Miklós. Bp., 1947., Magyar Vallás és Közoktatásügyi Minisztérium. Schöpflin Aladár fotójával. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. 2547445
17431
412
900
Sándor György: Hogyan lettem humorista?/Alfonzó: Ide figyeljenek emberek! Bp.,1980,Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2528129
17432
412
Esterházy Péter-Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp., 1989., Novotrade. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2528353
17433
412
Tükörcserepek. Összeáll.: P. Tófeji Valéria. A szerző által aláírt példány. Pápa, 1999., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2470289
17434
412
Hegedűs Béla: Hervadók. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. Bodri Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés. 2546117
17435
412
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés. 2545994
17436
412
Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus. Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2380 példányban. 2546656
17437
412
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal. 2493280
17438
412
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált. 2546597
17439
412
Mint én, földmíves költő... Szemelvények Gózon István parasztverselő elbeszélő költeményeiből. Nagy Czirok László gyűjtéséből összeállította és bevezetővel ellátta: Janó Ákos. [Bp., 1959.], Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2493113
17440
412
Fucsik, Julius: Üzenet az élőknek. Bp., 1948, Szikra, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft