Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564159
17453
412
Baloghé Hajós Teréz: A tornyos villa lakói. Igaz állattörténetek Jaschik álmos rajzaival. Bp., én. Genius. Festett vászonkötésben. A könyvtest elvált 2500911
17454
412
de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban. 2568042
17455
412
Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap vágott, kopottas állapotban. 2568033
17456
412
Krúdy Gyula: A tegnapok ködlovagjai. Bp., 2004, Eri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2567985
17457
412
900
Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapszélek, kopottas állapotban. 2571722
17458
412
Mann, Thomas: Válogatott tanulmányok. Szabó Ede fordító által dedikált! Bp., 1963, Európa. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2567444
17459
412
Arany János: Toldi, Toldi szerelme, Toldi estéje. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban. 2571730
17460
412
Szomory Dezső: Az élet diadala. Novellák. Bp., 1917, Nyugat. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 2571716
17461
412
Lőrincz Jenő: Bánatcsengettyűk tornya. Pécs, 1927, Dunántúl Egyetemi Nyomdája. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2571697
17462
412
Puskin. Dubrovszkij. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2467584
17463
412
Ranschburg Viktor: A könyvkiadás mestersége. Bp., 1922, Pantheon. 62 p. Viseltes kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, részben szétvált, ragasztott kötéssel, helyenként kissé sérült lapokkal, két kijáró lappal. Intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. 2504121
17464
412
Schmögner, Walter: Sárkánykönyv. Bp., 1997, Balassi. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft