Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 337

Baloghé Hajós Teréz: A tornyos villa lakói. Igaz állattörténetek Jaschik álmos rajzaival. Bp., én. Genius. Festett vászonkötésben. A könyvtest elvált
17453.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
17454.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap vágott, kopottas állapotban.
17455.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Krúdy Gyula: A tegnapok ködlovagjai. Bp., 2004, Eri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapszélek, kopottas állapotban.
17457.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Mann, Thomas: Válogatott tanulmányok. Szabó Ede fordító által dedikált! Bp., 1963, Európa. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Arany János: Toldi, Toldi szerelme, Toldi estéje. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
17459.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szomory Dezső: Az élet diadala. Novellák. Bp., 1917, Nyugat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lőrincz Jenő: Bánatcsengettyűk tornya. Pécs, 1927, Dunántúl Egyetemi Nyomdája. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Puskin. Dubrovszkij. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17463.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Schmögner, Walter: Sárkánykönyv. Bp., 1997, Balassi. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17464.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft