Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493051
17477
412
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel + Balássy László: A szeretet tanúja. Kaszap István élete. 2507581
17478
412
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel. 2507135
17479
412
Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. 2507079
17480
412
Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés. 2446327
17481
412
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban. 2506979
17482
412
Szerk.: Szomaty Viktor. A magyar régészet regénye. Bp., 1970, Panoráma. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2506989
17483
412
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. 2507032
17484
412
Szerk.: Esze Tamás. Ráday Pál. 1677-1733. Előadások és tanulmányok születésének 300. évfordulójára. Bp., 1980, Református zsinati iroda sajtóosztálya. Kiadói egészvászon kötés. 2386452
17485
412
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2411284
17486
412
Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés. 2410358
17487
412
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés. 2405226
17488
412
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft