Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2541798
10226
412
Kovács Julianna (1947-): Virágkosár mákgubókkal. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x33 cm 2541797
10227
412
Kovács Julianna (1947-): Sakura cseresznyefavirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48x22 cm 2530630
10228
412
Kovács Julianna (1947-): Virágcsendélet. Akvarell, tus, papír, jelzett, plexiüvegezett műanyag keretben, 28x18,5 cm 2571251
10229
412
Kováts Albert (1936-): Absztrakt kompozíció. Nyomat, papír, jelzett, Kováts Albert autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1972-ből, lap teteje papírra kasírozva, 29×20,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2570407
10230
412
Kozma Lajos (1884-1948): Pénz, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2525952
10231
412
1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 15x10 cm 2525944
10232
412
1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliódiák", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 9x17 cm 2570215
10233
412
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Kert ajtaja", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 11,5x16 cm 2570224
10234
412
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Fürdőszobaablak", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 12x17 cm 2570411
10235
412
Kozma Lajos (1884-1948): Kérés, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2570413
10236
412
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2564650
10237
412
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Margarétás csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 39×48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft