Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2432371
10152
412
Havasi Szilvia (1982-): Naplemente a tengeren. Akril, vászon, jelzett 30 x 25 cm 2564535
10153
412
Heil József (1929-): Bíbor naplemente. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. 40×50 cm 2570929
10154
412
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1974. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 20×11,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2490017
10155
412
Herczeg Nándor (1970- ): Út 2008. Vegyes technika, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2490012
10156
412
Herczeg Nándor (1970- ): Reinkarnáció 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2490015
10157
412
Herczeg Nándor (1970- ): A hegy, a hegymászók és az út. 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2564038
10158
412
Herman Lipót (1884-1972): Táj. Olaj, fa, jelzett. Fa keretben, 22×32 cm 2564161
10159
412
30000
Hernádi Handmann Adolf (1873-1944): Kikelet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, régi fa keretben, 54x69 cm / Hernádi Handmann Adolf (1873-1944), painter from Kosice/Kassa: Springtime. Oil on canvas. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 54x69 cm 2570209
10160
412
Hertay Mária (1932-2018): Vár (Buda). Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos paszpartuban, 29×39 cm 2569980
10161
412
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 37x25 cm. 2566352
10162
412
Hincz Gyula (1904-1986): Aktok. Tus, pauszpapír, jelzett, üvegezett keretben 9,5x17 cm 2564336
10163
412
Hofbauer György (?-?): Krisztus, 1912. Olaj, vászon, jelzett. 68x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft