10443.
412. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
14
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz, elején működött magyar festő alkotása: Vízparti város. Olaj, karton. Hátoldalán "Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Műcsarnok 1933" raglappal és töredékes német nyelvű ajándékozási sorokkal, 1895-ös évszámmal. Dekoratív, korabeli sérült fa keretben. 26,5x20,5 cm