Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Zenész és múzsáj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-1900-korul-mukodott-festo-Zenesz-es-muzsaja-Olaj-vaszon~II2564464
2564464
10442
412
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Zenész és múzsája. Olaj, vászon, javított, 60×47 cm
: pelikán_kristóf