1 000 Ft
20
P. Takács Ince: Nérótól Diokléciánig. A keresztény üldözések története. Szent István Könyvek 105. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kihajtható táblával. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, foltos, sérült gerinccel, szakadt kihajtható táblával, foltos lapokkal.