Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Pfeiffer-Lowenstein-PL-Imperial-Austria-sultestal-es-tanyer-kezzel-festett-porcelan-ko~II2545241
2545241
11314
410
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm
: nagy_andras