Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-tancolo-juhasz-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-masod-osztaly-m-32-cm~II2524048
2524048
11242
410
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod osztály, m: 32 cm
: karap_norbert