Herendi porcelán virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-viragmintas-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d-7-cm-m-7-~II2522213
2522213
11200
410
4600
Leírás: Herendi porcelán virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 7 cm
: karap_norbert