Herendi Viktória mintás szendvicses készlet, kézzel festett, kosaras n... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-szendvicses-keszlet-kezzel-festett-kosaras-nyomott-porcelan-jelzett-~II2546794
2546794
11183
410
80000
Leírás: Herendi Viktória mintás szendvicses készlet, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras