Herendi Viktória mintás kenyeres kosárka, kézzel festett, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-kenyeres-kosarka-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-26x16cm~II2546807
2546807
11186
410
Leírás: Herendi Viktória mintás kenyeres kosárka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 26x16cm
: karap_norbert