Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-hancs-nyomott-vaza-kopasnyomokkal-jelzett-m-15cm~II2546752
2546752
11216
410
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm
: karap_norbert