3 db porcelán váza és kosár, jelzettek, kopásnyomokkal, m: 10 és 11 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-porcelan-vaza-es-kosar-jelzettek-kopasnyomokkal-m-10-es-11-cm~II2511115
2511115
11337
410
500
Leírás: 3 db porcelán váza és kosár, jelzettek, kopásnyomokkal, m: 10 és 11 cm
: karap_norbert