2db Herendi Viktória mintás és virágmintás porclelán tálka. Kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2db-Herendi-Viktoria-mintas-es-viragmintas-porclelan-talka-Kezzel-festett-kopott-jelzett-~II2545209
2545209
11205
410
Leírás: 2db Herendi Viktória mintás és virágmintás porclelán tálka. Kézzel festett, kopott, jelzett, . d: 13,5 cm
: karap_norbert