https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Martin-Johnson-Afrika-csodavilaga-Az-elefantok-uj-kiadasa-Forditotta-Ruzitska-Maria-Bp-~II2550811
2550811
15039
410
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. FordÃtotta Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras