Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 157

15000.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
A Kolozsvári Római Kath. Főgimnázium emlékalbuma 1579-1929. Kiadja a 350 éves jubileum alkalmából a főgimnázium igazgatósága. Kolozsvár, 1930, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Unghváry Ede: Sztropkó és várának története. Huszt, 1912, szerzői. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, festett lapélekkel, két lap ragasztószalaggal javított. Két kihajtható melléklettel, amelyek közül a sztropkai kazula sérült és hiányos, ragasztószalaggal javított.
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
Komoróczy György (szerk.): Hajdú-Bihari kéziratos térképek. Debrecen, 1972, Déri Múzeum Baráti Köre. 19 db kihajtható térképmelléklettel. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé foltos és kissé sérült papírkötésben.
15003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
15005.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
11
15006.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Magyar Turista Lexikon. A-Z. Szerk.: Polgárdy Géza. Bp.,1941, Eggerberger-féle Könyvkereskedés (Rényi Károly), 231 p. + 24 t. + 1 t. (kihajtható térkép.) Fekete-fehér fotókkal, térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza fűzéssel.
15007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Baktay Ervin: Indiai éveim. I-II. köt. Bp., 1938, Révai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos. Az első kötet végén a szerző saját kezű aláírásával.
15009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
23
cca 1942-1943 Debreceni Közigazgatási Címtár. Összeállította és kiadja: Dr. Szatai Ferenc. Debrecen,én.,Deutsch-ny., 144 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
15010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pohárnok Jenő: Földrajzi séták a Kárpát-medencében. I. A Nagy-Alföld. München,1937,Amerikai Magyar Kiadó, 99 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás.
15011.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft