https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/Kukullei-Janos-es-a-Nevtelen-Minorita-kronikaja-Ford-Gereb-Laszlo-Trencsenyi-Waldapfe~II2547884
2547884
15628
410
Books: History
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Ford.: Geréb László. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezetőjével. Monumenta Hungarica IV. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2750 példányban. Számozatlan példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert