Kerámiák Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2499921
11386
409
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Szeret nem szeret, mázas kerámia, mázrepedésekkel, jelzett, m: 42cm 2464188
11387
409
48000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Menyasszony. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. Apró lepattanások, szoknyáján szépen restaurált. m: 49 cm 2499928
11388
409
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm 2499930
11389
409
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 14cm 2543664
11390
409
Art-ceramics
Józsa János: Fehér-karcolt kerámia váza és tál. Korond. Jelzett. m: 33 cm, d: 40 cm. Kézzel festett kerámia, hibátlan. 2533000
11391
409
Art-ceramics
Retró kerámia kaspó, jelzett, kopott, vízkőnyomokkal, m:13cm, d:20cm 2534185
11392
409
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, apró csorba, kopott, m:42cm 2534721
11393
409
Art-ceramics
Tófej kerámia ikebana teknős. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x15 cm 2536285
11394
409
Art-ceramics
Király Gábor ( - ): Retró falitál, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, repedt, d:32cm 2534932
11395
409
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal. Jelzés nélkül. m:50cm 2540614
11396
409
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hajszálrepedt, m: 18 cm 2540613
11397
409
Art-ceramics
Tófej retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedt. m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft