Kerámiák Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2518052
11434
409
Art-ceramics
Oláh István Hódmezővásárhely váza, kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák, m: 24 cm 2518008
11435
409
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, (Korond butykos, ismeretlen cica kerámia, Oláh István Hódmezővásárhely váza) Kopott, mázrepedésekkel, apró csorbákkal. Részben jelzett. m: 13 és 25 cm között. 2514553
11436
409
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett figurális kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 27cm 2514552
11437
409
Art-ceramics
Vegyes népi kerámiatétel, részben jelzett, kopott, m: 6 és 15 cm között. 2514547
11438
409
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 22cm 2541546
11439
409
Art-ceramics
Háromfüles kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, m: 12 cm 2538430
11440
409
3200
Art-ceramics
Kuglóf forma, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, falra akasztható, kisebb mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, d: 18,5 cm 2538097
11441
409
Art-ceramics
Zöld mázas kerámia butykos, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, repedésekkel, m: 15,5 cm 2515473
11442
409
Art-ceramics
Feltehetően Hódmezővásárhelyi Kerámia Műhely: Menyecske. Fajansz, jelzés nélkül, apró csorbákkal, m: 26 cm 2458778
11443
409
Art-ceramics
Mónus Sándor (1909-1996): Fazekasműhely, Hódmezővásárhely 1981, festett kerámia, jelzett, hibátlan, 23x17x29cm 2535023
11444
409
Art-ceramics
Címeres Hollóházi, kézzel festett, régi, kerámia dísztányér. Jelzett. kis mázhibákkal 2535016
11445
409
Art-ceramics
Hollóházi, kézzel festett, régi, kerámia dísztányér. Jelzett. kis mázhibával Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft