Kerámiák Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477953
11494
409
Art-ceramics
G. Wehrling kézzel festett, jelzett kerámia tárgyak fedeles edényke d: 12 cm , tálak 2445280
11495
409
Art-ceramics
Orosz kerámia teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2491158
11496
409
Art-ceramics
Lány, kerámia, jelzés nélkül, sérült, m: 27 cm 2415202
11497
409
Art-ceramics
Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm 2440716
11498
409
Art-ceramics
Kerámia angyalka, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, m: 15,5 cm 2464942
11499
409
Art-ceramics
Fonott kerámia gyümölcsöstál, kopott, d: 26cm 2365489
11500
409
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm 2425572
11501
409
Art-ceramics
Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanással, 13x7,5x9,5 cm 2468359
11502
409
Art-ceramics
Retró tálka. Színes mázakkal festett kerámia. Hibátlan, 20x17 cm 2468558
11503
409
Art-ceramics
Retro lapított gömb formájú ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan. d: 17cm, m:12cm 2508016
11504
409
Art-ceramics
Retró váza, repesztett mázzal festett kerámia, jelzett, apró lepattanás, kopás, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft