Kerámiák Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2541849
11470
409
Art-ceramics
Kézzel festett kerámia angyalka gyertyatartó, feje visszaragasztva, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2538279
11471
409
Art-ceramics
Wechsler kerámia dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2515475
11472
409
Art-ceramics
Fácán, színesen festett kerámia, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm, h: 27 cm 2376230
11473
409
Art-ceramics
Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm 2376809
11474
409
Art-ceramics
Róka-pár mázas kerámia asztali dísz, tartó. Jelzés nélkül, hibátlan. 27 cm 2403853
11475
409
Art-ceramics
Tornyos csempe XVIII. kályhacsempe múzeumi replika kerámia. 22x19 cm 2339456
11476
409
Art-ceramics
Gerz német kerámia pohár, m: 11 cm 2358188
11477
409
Art-ceramics
Remy Martin Cognac VSOP kerámia hamutál. Matricás, jelzett, / porcelain tray 15x9,5 cm 2339531
11478
409
Art-ceramics
Thun kerámia maci, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm 2471469
11479
409
4600
Art-ceramics
Csehszlovák kerámia kocsit húzó kínai figura, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20×26 cm 2518889
11480
409
Art-ceramics
Mázas kerámia süteményes készlet, 1 db nagy tál + 3 db kicsi, lepattanásokkal, d: 20 cm, 29×25 cm 2535082
11481
409
Art-ceramics
Viking katona, kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft