1923 Útmutatás a M. kir. Pénzügyministerium XIII. C. osztálya állami térképészet álátal készített és kezelt topográfiai térképek nyilvántartását szolgáló térképhelyesbítési adatoknak gyűjtésére és közlésére. 18 p + két kihajtható melléklet
1923-1943 Vegyes újság tétel, 11 db, közte Pesti Napló 1927. dec. 11. 78. évf. 281. számával, a címlapon Ugron Gábor: Erdélyben verik a magyart c. írásával. Változó állapotban, közte szakadozott, sérült is.
1925 L'Exposition Internationale des Arts Décoratifs et Industriels Modernes / Párizsi nemzetközi művészeti (Art Deco) kiállítást bemutató, francia nyelvű kiadvány, gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, félvászon borítóban, nagyrészt szétvált fűzéssel
1925 A Privigyei-féle szabadalmazott áram-egyenirányító - Új magyar szabadalom, Budapest 1925 június 18. - december 14. Magyar Királyi Kísérleti Állomás. 2 db lap Telefunken nyomott karton mappában. Kopott, foltos.
1926 A Mukacevoi (Munkácsi) Áll. Kereskedelmi Akadémia értesítője az 1925-1926. tanévről. Közzéteszi: Stéfán Ágoston igazgató. Mukacevo, Reform Könyvnyomda. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált, kétnyelvű. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal.