1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1930 Nyugat. Huszonharmadik évfolyam I. köt. (1-12. sz.) [Egybekötve.] Szerk.: Móricz Zsigmond és Babits Mihály. Felelős szerk.: Gellért Oszkár. Bp.,1930,(Hungária-ny.), 8+973+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kijáró címlappal, két sérült lappal.