Nyomtatványok

Tételek száma: 398

1928 Zsolnay Vilmos születésének 100. évfordulóján tartott pécsi ünnepség meghívója és vonat menetrend
14631.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított
14632.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1929 Sárospatak A pataki diákok országos szövetségének alapszabályai. 16p.
14633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14634.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929 Igazságot Magyarországnak! a Pesti Hírlap Kiadása sok-sok képpel, ábrával, térképpel, szakadásokkal, egy oldal hiányos, 150p
14635.

1929 "Igazságot Magyarországnak!" a Pesti Hírlap Kiadása sok-sok képpel, ábrával, térképpel, szakadásokkal, egy oldal hiányos, 150p

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Gruza (Gravose), Horvátország, panorámakép paszpartuban, 70x25 cm
14636.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1930-1940 Bp., a margitszigeti Hotel Palatinus és New York Étterem étlapjai, 4 db, sérültek, egy kitöltetlen
14637.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
14638.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1930 Régi iskolai füzetek Rigler, Sáb, Moiret, Kt gyártói jelzéssel 11 db
14639.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Az isztambuli vonat I.-II. Mafilm forgatókönyv. Egészvászon kötésben
14640.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1930 Nyugat. Huszonharmadik évfolyam I. köt. (1-12. sz.) [Egybekötve.] Szerk.: Móricz Zsigmond és Babits Mihály. Felelős szerk.: Gellért Oszkár. Bp.,1930,(Hungária-ny.), 8+973+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kijáró címlappal, két sérült lappal.
14641.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
cca 1930 9 db divatrajz ofszet nyomat
14642.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft