Nyomtatványok Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2534248
14619
409
Printed Materials
cca 1926 A Nemzeti Újság külön melléklete Esztergomról, sok képpel, 24p 2517824
14620
409
Printed Materials
1927 Baracs Marcell: Két beszéde. A magyar képviselőház költségvetési vitájában 1924 március 24-én és május 3-án. Rassay Károly előszavával. Bp., 1927., Löbl D. és Fia-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval. 2534745
14621
409
Printed Materials
1927 Jézus szíves kis naptára, összeáll.: Blaskó Mária, sérülésekkel, 96p 2542250
14622
409
Printed Materials
1927 Uj Magyarország. Politikai, közgazdasági, művészeti, kritikai hetilap. 1927. feb. 27. - már. 13. III. évf. 9-11. sz. Szerk.: Dénes Gyula. Bp., Tip. Műintézet, 16 p. Szakadt, sérült borítóval. + Nádas Sándor: Pesti Futár novemberi és decemberi füzet. Bp., "Jókai"-ny., 32 p. Szakadt, foltos, javított borítóval. 2536409
14623
409
Printed Materials
1927 Karcagi Napló. Politikai lap. Szerk.: Dr. Szentesi Tóth Kálmán. XVIII. évf. 74. sz. 1927. szept. 21. Karcag, Kertész József, gyűrött, 5 p. 2536386
14624
409
Printed Materials
1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 1927. dec. 4. Mezőtúr, 1927, Borbély Gyula, 8 p. 2542010
14625
409
Printed Materials
1928 Az Angolországi Propaganda Nagybizottság gyűjtőíve a View of Trianon's Hungary c. műre. 4 p. 2494124
14626
409
Printed Materials
1928 Magyar Kereskedelmi levelezés. szerk: Kirsch Jenő és Thurzó Nagy Árpád. Képekkel illusztrált 2496995
14627
409
11000
Printed Materials
1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. számai egybekötve, érdekes írásokkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, néhány hiányzó lappal, kissé laza félvászon kötésben 2540821
14628
409
Printed Materials
1928 Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság reklámlap és menetrend 2542012
14629
409
Printed Materials
1928 Rákosligeti úszó egylet meghívója 4 p 2537800
14630
409
Printed Materials
cca 1928 Dear Old London. Régi londoni városképes album, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven. St. Albans, The Campfield Press. Kiadói tűzött papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft