Vass Károly - A Szeged-Csongrádi Takarékpénztár alapításának és ötvenéves fennállásának története. Az intézet részvényeseinek és barátjainak ajánlva.
(Szeged, 1896. Bába ny.) 1 t. (Klauzál Gábor portré, lith.) 111 p. Korabeli, díszesen aranyozott félbőr kötésben. Festett lapéllel, kis kopással, néhány folttal