Requinyi Géza: A Pécsi Állami Főreáliskola története. 1857-1894. Pécs, 1895., Pécsi Állami Főreáliskola, 261+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés,kissé foltos lapokkal. Ritka!