15009.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berzeviczy Albert bevezetésével. Bp., 1933., Franklin, 291+1 p.+24 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.