Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

1984 Akt-mappa 1984. Vál. Győri Lajos. Bp., Ofotért, 40 aktkép papír mappában. Komplett!
16628.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
1982 Akt-mappa 1982. Vál. Győri Lajos. Bp., Ofotért. Kiadói papírmappa, 39+2 aktképpel. Komplett!
16629.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
Domanovszky György: Magyar parasztbútor. Officina Képeskönyvek 38. Bp., 1943, Officina,30+6 p.+32 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos, papír védőfóliában, jó állapotban.
16630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Domanovszky György: Népi fazekasság. Officina Képeskönyvek 47. Bp., 1942, Officina,30+2 p.+32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos, a gerincen apró sérüléssel, papír védőfóliában, jó állapotban.
16631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. 25. Bp., 1944, Officina,35+3 p.+IV (színes képek) + 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos, sérült papír védőfóliában, egyébként jó állapotban.
16632.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Höllrigl József: Régi magyar ruhák. Officina Képeskönyvek 11. Bp., 1938., Officina, 27+1 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
16633.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bárányné Dr. Oberschall Magda: Magyarországi miseruhák. Officina képeskönyvek. Bp. 1937, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 24 p+31 t. Kiadói kissé kopott, kissé foltos kartonált papírkötés.
16634.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Domanovszky György: Magyar pásztorművészet. Officina Képeskönyvek 48. Bp., 1944, Officina,34+1 p.+32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos,a gerincen javításnyommal.
16635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kampis Antal: Magyar faszobrok. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939., Officina, 26+6 p. + 32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
16636.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ruzicska Ilona: A magyar porcelán. Officina képeskönyvek. Bp. 1939., Officina, 29+6 p+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Jelzésekkel. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt védőborítóval, széteső állapotban
16637.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16638.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dieter Ronte-Hegyi Loránd: Klimó Károly. Bp.-New York, 1989., Műcsarnok-Antium. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.  A művész, Klimó Károly (1936-) Munkácsy Mihály-díjas festőművész, grafikus által DEDIKÁLT példány.
16639.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft