Metszetek

Tételek száma: 70

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, kézzel színezett, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 21,5x20 cm
11254.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1860 Ofen und Pest - Buda és Pest látképe. Színezett famtetszet. Képméret 24x16 cm díszes margókkal, 28x22 cm, üvegerett keretben 41x35 cm
11255.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1840 Divat metszetek gyűjteménye. Biai Föglein István grafikus saját kezű névbeírásával és érdekes bejegyzésével Kb 100 db metszet bekötve a lenygelországi gróf Lasky család könyvtárából szakadt félbőr kötésben
11256.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
29
Louis Tocqué (1696-1772) festménye után metszette Georg Friedrich Schmidt (1712-1775): Esterházy Miklós (1711-1764) gróf portréja, 1759. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, sérült és hiányos fa keretben. 40x30 cm
11257.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Lucas Schnitzer (1600-1671 után): Zrínyi Miklós (1620-1664) portréja, 1660-70 körül. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 19,5×10,5 cm
11258.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
22
cca 1700 Apafi Mihály, erdélyi fejedelem portréja lóháton. Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben, 17,5×12 cm
11259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rudolf magyar király portréja: Litográfia, papír, jelzés nélkül. Litográfiai intézet, Bécs, nyomása. Üvegezett fa keretben, 40×24 cm
11260.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Blasius Höfel (1792-1863): Báró Simonyi József, Simonyi óbester (1771-1832) császári-királyi ezredes (k.k. Oberst), huszártiszt portréja, 1820 körül. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Fa keretben. 28×22 cm
11261.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Simonyi Pál (1764-1835), nagyprépost, székesfehérvári káptalan követének mellképe (Magyar Pantheon). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kiadta Ponori Thewrewk József. Lapon apró foltokkal, fa keretben. 28,5x22,5 cm
11262.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Trattner János Tamás (1789-1825): Stadler Róbert bencés apát portréja, 1810-20 körül. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Fa keretben. 28×16 cm
11263.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm /  1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605), etching No. 20. from the work entitled Venationes ferarum avium piscium (Antwerp, Philips Galle), glassed, framed, 22,5×31 cm
11264.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
21
cca 1800 55 db uralkodókat, híres embereket ábrázoló rézmetszetű illusztrált tábla 17x11 cm és dupla méretben
11265.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft