Metszetek

Tételek száma: 70

11278.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11279.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1800-1900 6 db metszet (Életképek, portrék, látkép) klf. technikák, papír, egyik foltos és kissé sérült, 9,5x7 és 17x23 cm közötti méretben
11280.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1850-60 2 db metszet keretben: Ender rajza után, Karl Mahlknecht (1810-1893) metszése: Országgyűlés. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 11x7 cm + Ender rajza után, Mayer Károly metszése: Omode és Hedvig. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 11x7 cm. Üvegezett fa keretben. Paszpartu és lapok kissé foltosak.
11281.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
18 db Boccaccio illusztráció: François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent Londoni Boccaccio-kiadás után készült nyomatok, az 1931-ben a Könyvkedvelők kiadásában megjelent Boccaccio kötetekből. Foltos. 12x7 cm
11282.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Nicolas Louis de Lespinasse (1734-1808), Niquet metszése: Jekatyerinburg látképe (vue del ville de Catherinebourg), 1783 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Histoire physique, morale, civile et politique de la Russie Ancienne c. atlaszból. Üvegezett fa keretben, 21×32 cm. Lap kissé foltos. / Panoramic view of Yekaterinburg, Russia, 1783. Engraving, a bit spotty. Framed.
11283.

Nicolas Louis de Lespinasse (1734-1808), Niquet metszése: Jekatyerinburg látképe (vue del ville de Catherinebourg), 1783 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. "Histoire physique, morale, civile et politique de la Russie Ancienne" c. atlaszból. Üvegezett fa keretben, 21×32 cm. Lap kissé foltos. / Panoramic view of Yekaterinburg, Russia, 1783. Engraving, a bit spotty. Framed.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
1864 2 db metszet, a Goethe-Galerie c. kiadvány (Lipcse, 1864, Druck und Verlag von F. A. Brockhaus) illusztrációja: Eugenie, Philine, acélmetszet, Friedrich Pecht (1814-1903) rajza alapján metszette L.Sichling és J.Bankel, 16x12 cm
11284.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1890 A Habsburg császári-királyi család Erzsébettel (Sisi), Ferenc Józseffel stb., kromolitográfia, papír, üvegezett fa keretben, 41x31 cm, lap alján egy későbbi, ismeretleneket ábrázoló fotóval
11285.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Aspice quam modico liber iste volumine promat quotquot quadrupedes hungara nutrit humus Mansfeld rézmetszet, magyar címerrel. 18,5x9,5 cm
11286.

"Aspice quam modico liber iste volumine promat quotquot quadrupedes hungara nutrit humus" Mansfeld rézmetszet, magyar címerrel. 18,5x9,5 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
A dán népszokások és hagyományok Ionnes Degler - Montalegre. Rézmetszet 24,5x18,5 cm
11287.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Viselettörténet. Antik római ruházat. Rézmetszet cca 1800. Üvegezett keretben, Metszet 14x10 cm Keret 23x30 cm
11288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Rembrandt van Rijn (1606-1669) rézkarca után: Önarckép. Heliogravűr, papír, lap jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal, 15x12,5 cm
11289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft