Metszetek

Tételek száma: 70

cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the citys defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm
11290.

cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the city's defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
23
Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, Gustave Greux (1838-1919) metszése: Táj antik romokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, sérült fa keretben, 16×22 cm
11291.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Fesca: Vágvölgye Lipótvára, Galgóc, Gróf Erdődy várával, acélmetszet, , 13,5×19 cm
11292.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Les Hommes au Cabaret, metszet, üvegezett keretben, 23×16,5 cm
11293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Le Jeu de Trictrac, metszet, fa keretben, 23×16,5 cm
11294.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
cca 1830 Az akkor friss találmánynak számító vasút bemutatása a magyar közönségnek. Rézmetszet. megjelent Schmid Antal: Fillértár mindennemű közhasznú isméretek terjesztésére / cca 1830 The fresh invetion the railway. Copper plate engraving 48x14 cm
11295.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1834 Pest panoráma látképe a hajóhíddal Fametszet. 94x13,5 cm Foltos
11296.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 18 34 Hammersmith-lánczhíd Angliában. (A híd és a hídszerkezetek rajza léptékkel) rézmetszet 46,5x15 cm
11297.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
XIX sz.: A hentes temetése (Des Fleischhauers Leichenzug). Színes litográfia, papír. H. Gerhart, Bécs nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben, 17,5×23,5 cm
11298.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
5 db litográfia a Díszítőművészet c. lapból
11299.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Paschasius (Pasquier) Quesnel (1634-1719) portréja, 1700-1750 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 14x9 cm
11300.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Karolina Auguszta osztrák császárné, magyar királyné, acélmetszet, papír, 25,5×18 cm
11301.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft