cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the city's defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm
Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, Gustave Greux (1838-1919) metszése: Táj antik romokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, sérült fa keretben, 16×22 cm
cca 1830 Az akkor friss találmánynak számító vasút bemutatása a magyar közönségnek. Rézmetszet. megjelent Schmid Antal: Fillértár mindennemű közhasznú isméretek terjesztésére / cca 1830 The fresh invetion the railway. Copper plate engraving 48x14 cm
XIX sz.: A hentes temetése (Des Fleischhauers Leichenzug). Színes litográfia, papír. H. Gerhart, Bécs nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben, 17,5×23,5 cm