Festmények és grafikák

Tételek száma: 719

Réti Mátyás (1922-2002): Patak. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm
10543.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Révész Imre (1859-1945): Vásár, színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben, 33×44 cm
10544.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Révész Imre (1859-1945): Varrogatók, színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben, 30×39 cm
10545.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
Révész Kornél (1885-1944): Nagy örömmel üdvözölném, ha bús odumban megtisztelne. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, próbanyomat I. próba jelzéssel, kissé foltos, 16x10 cm
10546.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rezes Molnár Mihály (1921-?): Balatonpart házakkal. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, a kereten és a képek kis karcolással, 19,5x31 cm
10547.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Rippl-Rónai József (1861-1927): Margit és Juliska. Aktok. Cinkográfia 1913, papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10548.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21
Rippl-Rónai József (1861-1927): Les Vierges/Szüzek III/2.b Computer print, merített papír, jelzés nélkül. Készült a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre 25 éves jubileumára 350 példányban (2004-ben), 19,5x14,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10549.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1942-1952 Róna Emy (1904-1988) grafikusművész vázlatfüzete könyvként bekötve, több mint 200 rajzzal, némi szöveggel, betekintést engedve munkamódszerébe, 22,5×16 cm
10550.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Portré (tanulmány), 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Sonnenschein Gáspár (1831-1876), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. 18x22 cm
10551.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: Íriszek Firenzéből. Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent Íriszek Firenzéből c. 15 lapos mappából. 8x6 cm
10552.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Rösch Emil (?-?): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap jobb alsó sarka kissé sérült, paszpartuban. 48x32 cm.
10553.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.
10554.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft