Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2337750
10795
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jenei jelzéssel: Múlt. Linómetszet, papír. Paszpartuban. 11x6,5 cm 2543331
10796
409
Bau... jelzéssel. Háztetők. Rézkarc, papír. 16,5x22,5 cm 2406139
10797
409
FL (?) monogram jelzéssel: Katonák, 1936 (karikatúra). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x34 cm 2507735
10798
409
Ferenczy Valér jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 44x40 cm 2507441
10799
409
Erdélyi jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 57×43 cm 2476305
10800
409
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 60×50 cm 2512020
10801
409
AB jelzéssel: Fák között. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 30x48 cm 2507067
10802
409
A de Timon jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 26×33,5 cm 2464739
10803
409
Gazdag Gy. jelzéssel: Istállóban. Olaj, vászon. Kopott fa keretben. 50x36 cm 2533864
10804
409
Slosár jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 56x69 cm 2533829
10805
409
15000
Bornemisza Géza jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Fa keretben. 83x122 cm 2533396
10806
409
Scheiber jelzéssel: Táj házzal. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 50x42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft